Ceviri.Net Hakkında

Ceviri.Net, küreselleşme süreci ile birlikte, Türkiye’de faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlerin artan tercüme taleplerini, özenle tahsis edilmiş profesyonel ve uzman bir kadro ile uluslararası kalite standartlarında ve beklenen zamanda temin etmek üzere kurulmuş profesyonel bir çeviri firmasıdır. Çeviri.Net, global üretim ve hizmet sektöründe giderek genişleyen ve çeşitlenen doküman çeviri talepleri ve müşterilerin bu hizmet gereksinimlerini “istikrarlı ve uzman bir firmadan” tedarik arayışına cevap verecek şekilde entegre çözümler sunmaktadır. Bu bağlamda, firmamız kimya endüstrisinden, yazılım sektörüne, otomotiv sektöründen finans ve pazarlama dalına varıncaya dek oldukça geniş bir sahada uzmanlaşmış durumdadır.

Çeviri.Net, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça gibi dünyada en yaygın konuşulan dillerin yanı sıra, Ukraynaca, Macarca, Bulgarca, Romence gibi spesifik dilleri de içerecek şekilde, 30 + dilde uluslararası kalite standartlarında tercüme hizmeti vermektedir.

20 yıla varan deneyim ve her biri kendi alanının uzmanı profesyonel çevirmen kadromuz ve “müşteri odaklı” proje yönetimi sürecimizle bugüne kadar milyonlarca sözcükten oluşan doküman tercümesini başarıyla gerçekleştirerek müşterilerimizin güvenini kazanmış durumdayız.

Neden Ceviri.Net?

Uzmanlık

Ceviri.Net, rekabet gücünü, sektörel uzmanlığından almaktadır, yılların deneyimiyle, özellikle hukuk, bankacılık - finans, otomotiv, makine ve ekipman, inşaat ve bilişim sektörünün yansıra kamu projeleri ve akademik çevirilerde uzmanlaştık ve ilgili sektörlerde, her bir müşterimize özel terminolojik bir veri tabanı altyapısıyla hizmet vermekteyiz.

Deneyim

Deneyim, Ceviri.Net iş vizyonunun asli bir bütünleyicisidir. Tercüme sektörünün yoğun iş süreçleri ve müşterilerimizin kalite ve teslim süresi beklentilerinin bilincinde olarak, çevirmen kadromuzun seçiminde büyük özen gösteriyor ve onlarla uzun vadeli iş taahhüdünde bulunuyoruz, Ceviri.Net’in çevirmen kadrosunun ortalama çalışma süresi 10 + yıldır.

Süreklilik

Süreklilik Uzman ve deneyimli çevirmen kadromuz, rasyonel proje yönetimi, ileri teknoloji altyapısı ve terminoloji yönetimi becerilerimizle tercüme sektöründe yaklaşık 20 yılı geride bıraktık. Çok çeşitli sektörlerden ulusal ve uluslararası bir çok saygın kuruluş, yüksek müşteri memnuniyeti nedeniyle, bu süre zarfında Ceviri.Net’i tercih etti.

Uluslararası kalite garantisi

Uluslararası kalite garantisi Çeviri.Net’in seçkin uzman kadrosuyla standart bir hizmet taahhüdüdür, Ceviri.Net tarafından yapılan tüm tercümeler, müşterilerimize teslimat öncesi, imla, gramer kontrolü ve terminolojik uygunluk bakımından 2. bir çevirmene iletilmekte ve redaksiyon işleminden geçirilmektedir.

Proje Yönetimi

Çeviri.Net, proje yönetimi altyapısı sayesinde, iş hayatının yoğun temposuna uyarlanmış dinamik bir kuruluştur, geçtiğimiz 20 yıl içinde yerel ve global onlarca saygın markanın milyonlarca sözcükten oluşan tercümelerini müşterilerimizin beklentisine uygun sürelerde gerçekleştirdik.